W Polsce jest pełno rozmaitych atrakcji, o których bardzo często nawet nie zdajemy sobie sprawy. Taką jedną z atrakcji na pewno  jest “nadmorska pustynia”, a więc wydmy nad polskim morzem. I jest to niewątpliwie atrakcja która dostępna jest dla wszystkich turystów.

Eskapada do cudownej Łeby to nie tylko szansa zobaczenia słynnego fokarium w nieodległym Sarbsku czy też dobrze znanego w całej Polsce parku dinozaurów. Jedną z większych atrakcji Łeby są wydmy, które robią ogromne wrażenie.

Jeżeli ktoś nigdy nie był w tym miejscu, a miejsce jedynie oglądał na zdjęciach albo w tv, to z całą pewnością  będzie w olbrzymim szoku. Takie wydmy są bowiem duże i widok ten na każdej osobie wywołuje ogromne wrażenie.

Na szczęście to jedna z nielicznych atrakcji, które są dostępne dla wszystkich turystów. Zasadniczo nad morze nie będziemy mogli dojechać pojazdem, bo trzeba pokonać teren Parku Narodowego, niemniej jednak możemy przejść się spacerkiem albo skorzystać z wypożyczalni rowerów (albo przyjechać z swoim). Znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich są jednak meleksy. Wpisując w Google frazę meleks Łeba, bez problemu odnajdziemy namiary na przedsiębiorstwa, które ekologicznym transportem dowiozą nas na miejsce. To świetne wyjście dla osób z małymi dziećmi, starszych albo mających kłopoty z chodzeniem.

 

Dzięki meleksom możemy w krótkim czasie dostać się na miejsce oraz cieszyć się niesamowitym widokiem polskiej natury. Dodajmy również, że nie jest to kosztowne rozwiązanie, a może też być znakomitą atrakcją – nie tylko dla dzieci.