Stropy teriva składają się z belek tudzież pustaków. Najważniejszą zaletą tego typu stropu jest to, iż jest on lekki. Stropy owe mają wyjątkowo dobrą izolację akustyczną tudzież termiczną. Sufity teriva świetnie oddzielają od ciepła tudzież zimna. Główną jego wartością jest to, że zestaw nie domaga wielkiego sprzętu tudzież, że można montować go w trudno dostępnych stanowiskach. Ułomnością, którą przedstawia strop teriva toż podatność na klawiszowanie, potrzeba zastosowania dużej ilości kolumn montażowych oraz zbytnio wielkie wydatki robocizny.
Sufity gęstożebrowe są pewnymi z najpopularnieszych, jakie stosuje się w budowach domków jednorodzinnych. Żebra rozdzielcze to takie dodatkowe belki, jakie zapobiegają kruszeniu tynku na dole sufitu.Sufit gestozebrowy ma własne słabości i korzyści. Ważnymi zaletami tego sufitu są swobodnie dostępne prefabrykaty, technika, która jest raczej znana wśród wykonawców oraz prosty montaż, który nie domaga pracy z ciężkim ekwipunkiem. Sufit rector wykorzystywany jest przede wszelkim w budownictwie użyteczności miejskiej oraz też w budownictwie lokalowym.

Główne korzyści stropu rector:
– błyskawiczny oraz stosunkowo prosty montaż
– szansa wspierania sufitu na ścianach
– nie potrzeba stosować żeber dystrybucyjnych, bo nie występuje tutaj klawiszowanie
– duża odporność co pozwala na wykorzystanie stropów w rozmaitego rodzaju budownictwach.

Stropy rector są wielokrotnie wybieranym typem sufitów. Nie bez względu wykonawcy wyjątkowo często się w niego zamierzają. Strop tenże jest uniwersalny. Doświadczy się między innymi zwłaszcza w budowie budynków oraz lokali usługowych.

Więcej: strop rector sklep internetowy